Kayıtlar

Ekim 23, 2013 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

KARİYER

Resim
BÜYÜK HAYALLERİN YOLCULUĞU
 BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

Bu analizin kahramanı çok başarılı bir girişimcinin hikayesi. Gerçekten tırnaklarıyla kazıyarak yükselmiş ve çoğumuza dayatılmış bir iş modeline sahip olmadığı halde oldukça yüksek bir geliri olan başarılı bir girişimcinin haritasını size anlatmak istiyorum. Bu haritayı okuyabilenleriniz iş yaşamında koyacağınız hedefleri saptamak adına daha objektif olabilirler. Yükselmek için haritada potansiyelleriniz yetersiz ise güçlendirilmeye gidilebilir,  bazı haritalar güçlendirilmeye müsaittir, bazıları ise değildir. Genelde olumlu daşaralarda daha fazla  fırsatlar gelir fakat döngü yüzünden daşaların da sonu vardır hep aynı etkide  devam etmez. Bu yüzden her anımız birbirine uymaz. En harika daşanın altında sürekli çark gibi dönem 6-8-12. evlerin daşaları bulunur. Hele ki yükselen burç güçlü değilse daşaların ve kral yogaların verimi pek olmaz.
Kendi özelliklerinizi, gücünüzü tanımadan etrafınızın, motivatörlerin sizi olamayacağınız noktalara doğr…

MERKÜR RETRO

Resim
MERKÜR GERİLEMESİNİN GETİRİLERİ OLABİLİR Mİ?

Vedik Zodyakta yararlı gezegenlerin geri gitmesi oldukça hayırlı karşılanmakta, Merkür nötr özellikler gösteren bir gezegendir. Geri hareketinde birleştiği graha-gezegenlerle eski hesaplaşmalarını bitirecek ve bize yeni bir vizyon katacak.
21 EKİM  -----> 10 KASIM 2013


Merkür vedik zodyakta büyük işlerin kompedörü Terazi burcunda geriliyor, gerileme hareketinde Satürn- Güneş- Ay ve Kuzey Düğüm Rahu ile tekrar birleşecek. Merkür'ün dokunduğu her gezegen-graha yaşantımızda bir kişiyi temsil eder. Satürn yaşlı kişileri, çalışanları, sorumluluklarımızı,  bizi inciten herkesi. Güneş; patronumuzu, babamızı, devleti, kendi egomuzu,   Rahu; yabancıları, politikacıları bize vaadler sunan herkesi, aydınlanma yönündeki karamsarlıklarımızı. İletişim kapasitemiz, ticari düşünce mantığımız ve söylediklerimizi ve iş arkadaşlarımızı temsilen  Merkür'ümüz kendisine düşen işleri önceden yapamadıysa tekrar fırsatlar doğuyor anlamına gelebilir. Bu döne…