Kayıtlar

Aralık 25, 2012 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

PARA AKIŞI

Resim
BOLLUK AKIYOR MU ?

Vedik astrolojide zenginlik Güneş'ten, sağlık ise Ay'dan sorulur, paranın yönetimi ise yükselen burcunuzdan. Zenginlik gelmiş de ama onu yönetemedikten sonra ne yapacaksın o serveti? Servet ve kazançlar akıp bitmeye mahkum. 
Herşey bir bütün doğum haritasında, bazı taraflarımız eksik ise onları güçlendirmek gerekiyor. 
Güneş'in ne konumda acaba? örneğin Ay, Güneş'e göre büyüme burcunda ise çok iyidir; UTTAMA YOGA 3-6-9-12. 

Ayrıca Güneş'e göre 2-5-8-11. evlerde yerleşen Ay da güzel etkiler verir ve akışı sağlar. 

Diğer bütün yerleşimler paraya bakış açısında büyük istek vermeyebilir. Bakış açısını genişletmek için bir finascıdan destek isteyin ve yeni bilgiler öğrenin.

Özellikle Güneş tutulmasında doğmak servet ve gelirler için hiç iyi değildir.  

Örnek Güneş Yay burcunda doğduysan ( 15 ARALIK- 13 OCAK) , Kova, Boğa, Aslan, Akrep Ay'ı Uttama yoga oluşturur. Uttama yogaya gelir kaynaklarını iyi bilen, yüksek kazancına önem veren kişilerde rastlıyorum…

OKUYUCU MEKTUPLARI EVLİLİK

Resim
OKUYUCU MEKTUPLARI
2. EVLİLİĞİM DE BİTİYOR MU?Bir okuyucum Bayan A, bana Kasım ayında mail atarak evililiğindeki sorunlar hakkında fikir almak istemişti. 
"Merhaba burdan soru sorabilirmiyim bilmiyorum ama yorumlarınız çok ilgimi çekiyor. Eşimle büyük sorunlarımız var ayrılıyor muyuz bunu bilebilir mi vedik astroloji. Ben  10 Haziran 1967 doğumluyum gece 00-30 saatinde doğdum . İlgilenirseniz sevinirim teşekkürler .  Bayan A."

Gönül ister ki bütün sorulan soruları  cevaplayayım. Fakat bu mümkün olmuyor. Astroloji o kadar detaylı bir ilim ki, haritayı girince karşınıza çıkan kombinasyonları, yogaları ve zamanlamaları alt haritaları düzenlemek uzun zaman alıyor. 
Dikkat ettim, gelen sorulardan burada yorum yazdıklarım fazla sayıda değil ve benim kişisel haritamla  uyum içindeyse daha hızlı cevap veriyorum.

Burada bayan A’nın doğum saatini de kontrol ederek 1 dakika geriye çektim. 


Body                Longitude        Nakshatra Pada Rasi Navamsa
Lagna                5 Pi 59' 48.90…