Kayıtlar

Ekim 4, 2012 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

RUHUNUZ UYUYOR MU?

Resim
RUHSAL UYANIŞIN 10 BELİRTİSİ
1-Uyku Düzeni: Uyku saatlerinin azalması ama çok enerjik olma hali

2-Tepe çakrası açılması: Başınızın üstüne biri basıyormuş gibi hissediş, yaratıcılığın artması daha önce düşünmediğiniz şeyleri düşünme hali, kulaklarda basınç, tepe çakranızın aktive olduğunu gösterebilir

3-Duygusal çalkalanmalar: Bir anda mutsuz bir anda mutlu olma halleri belirmesi, korkulacak bir şey yok kalp çakranızın temizlenmesi anlamı taşır. Bu duyguları engelleme, bırak aksınlar ve bitsinler

4-Geçmişle yüzleşme: Geçmişle ilgili olayların önüne gelmesi ve kaybolmuşluk hissi belirmesi. Kaybolman mümkün değil bu derin bir temizlikten başka değil, sakin ve huzur ile geleni kabullen.  

5-Toksinlerden arınma aşaması:  Bedenin değişimi, beslenme alışkanlığın değişmesi, daha sağlıklı besinlerle beslenme , böylece koşulsuz sevgiyi daha kusursuz idrak edebilecek bir beden, beden sağlıklıysa ancak sağlıklı düşünebilirsin. 

6-6.hislerin açılması: ne olacağını önceden sezme halinin artması, 6. Hisle…

JÜPİTER GERİLEMESİ

Resim
GERİ GİDEN JÜPİTER ETKİLEŞİMİ
89.YIL SATÜRN DÖNGÜSÜ
VE
2013 YILAN YOGASI
Doğum verileri aşağıda belirttiğim zamanlamasıyla 4 Ekim 2012 , 15:41:54 İstanbul  saatinde Boğa burcunda, pek de rahatsız olduğu bir yerde Jüpiter geri harekete başladı. Bugün Perşembe gününe denk geldi, vara lordu Jüpiter,  genel sağlığımız açısından da önemli veriler taşıyor.

 Yay’ı yönettiğini düşündüğümüzde kendine göre 6. Evde Ketu ile birleşimde, Balık burcunu yönettiğini düşündüğümüzde kendine göre 3. Evde MKS, marana karaka stahana dediğimiz  kendini ölü hissettiği pozisyonda geri gitmeye başladı. Fakat MKS gezegen geri giderse kendini kurtarma olasılığı doğar ve 6. Evdeki düşmanlık evinde farklı anlamda çalışmaya başlar.

Benefik gezegen faydalıdır, zararlı denilen dusthana evde kötüdür ama geri gittiğinde tersi olur ve düzelir. Bunlar genel vedik kurallardır.
Jüpiter kim gibi çalışacaktır?
Şu an Jüpiter dişi burç olan Boğa’da olduğuna göre, erkek burcun yöneticisi olarak çalışacaktır, bu durumda Yay burcuyla i…