Kayıtlar

Temmuz 25, 2012 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

YILDIZIN DÜŞÜK MÜ?

Resim
Çoğunuzun aşina olduğu "senin yıldızın düşük" cümlesi bizim doğum haritalarındaki zayıf yerleşimlere verilen halk dili tabiridir. 

Olumsuz bir Jüpiter'i köşe eve alan  Şiva çalışmalarıdır 

Özellikle JÜPİTER köşe evinizde ise her türlü şans sizinle demektir, üzüntüler elbette olabilir ama her türlü problem kolaylıkla giderilir, ola ki değil o zaman olumsuz bir Jüpiter'i köşe eve alan sadece Şiva çalışmalarıdır, uygun günde başlanan haritaya uygun Şiva çalışmaları yıldızı yükseltir. Çalışma temiz bir bedenle ve disiplinle hergün olmak şartıyla en az 1 yıl sürdürülmelidir. Sonuçların verimi yine kişinin doğum haritasıyla orantılıdır.

ૐ Om Namah Shivaya ૐ 

Şiva çalışmalarına Ay'ın dostu olduğu için pazartesi başlanır, mantranın 108 ve katları idealdir, ilk 40 gün için her gün 5 mala tavsiye edilir. Zamanlama için sabah saati en hayırlıdır, akşam ise Güneş batmadan 1 saatlik devredir. Kişi temiz bir bedenle çalışmaya başlamalıdır. Rudrakşa mala (tespih) çalışmanın etkisin…

ZÜMRÜT MERKÜR

Resim
Ben çocukluğumdan beri ördek başı yeşili denen rengi çok severek kullanırım. İçimden öyle gelir, hele bir ara kazaklar, gömlekler  iyice yeşillendiler , ardından arkadaşlarım başka kıyafetin yok mu demeye başlayınca  başka tonlar da eklemeye başladım.  Göz makyajımı çok yoğun parıltılı yeşil yapmayı çok fazla severim. Şimdi enteresan gelmiyor sebebini bildiğim için ama o zamanlar niye diye çok düşünürdüm;  yeşil kıyafet giydiğim günlerde çok olumlu olaylarla karşılaşırım.  Bu formülü yaşantımda deneye yanıla buldum, 20’li yaşlarımda vedik astroloji hayatımda yoktu. Ama yeşilin sihri ve şansını keşfetmiştim. Size de iyi geldiğine inandığınız bazı renkler hayatınızda mutlaka vardır ve siz de deneyerek bunu keşfetmiş olabilirsiniz.


Özellikle yükselen burcunuzun gününde size ayrı bir güzellik katar o gün.

Koçlar ve Akrepler: Salı günü

Boğalar Teraziler: Cuma günü

İkizler-Başaklar : Çarşamba günü

Yengeçler : Pazartesi günü

Aslanlar: Pazar günü

Yaylar ve Balıklar: Perşembe günü

Oğlaklar ve Kovalar…